Laminatės

Edelweiss laminatės – yra sukurtos naudojant naujausias technologijas, dėl kurių jos tampa itin patvarios ir natūraliai atrodančios. labiau atsparios braižymui ir dėvėjimui, negu kitos kompozito laminatės; lyginant porceliano ir Edelweiss laminates, pastarosios yra patvaresnės ir ekonomiškesnės; minimaliai invazinė procedūra leidžia išsaugoti tiek natūralaus danties – kiek įmanoma; medžiaga – polimerizuotos iš nano-hibridinio kompozito, išpjauto lazeriu; pagamintos pramoniniu būdu, tačiau sistema užtikrina galimybę individualiai parinkti laminates; užtenka vieno vizito; ypatingai tvirta struktūra , sustiklejęs , ypač blizgus paviršius; optimalus funkcijios estetikos santykis;

Kaina nuo 170 €

Tobulėjant technologijoms, vis dažniau pacientų renkasi kiek pigesnes, bet ne prastesnes iš anksto pagamintas kompozito laminates. Šio metodo privalumai:

  • Maksimaliai išaugomi sveiki danties audiniai (kartais visai nereikia šlifuoti),

  • Užtenka tik vieno apslankymo

  • Lazeriu apdorotos lamintatės pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu ir estetika

  • Labai gerai paslepia danties spalvos pokyčius  ir dėmes

  • Tinka esant įvairiems dantų pažeidimams ir kosmetiniams defektams

Visų rūšių laminatės yra ilgalaikės ir itin estiškos, net neono šviesoje spindi kaip natūralūs sveiki dantys. 
Rezultatas – ne tik graži, bet ir sveika šypsena!

Išsamesnę informaciją rasite oficialiame Edelweiss puslapyje


Gyd. Gražina Vitulskienė baigė kursus pas gyd. STEPHAN LAMPL, Edelweiss venyrų sukūrėją. Gydytoja restauruoja priekinių dantų paviršius Edelweiss venyrais, kurie pagaminti iš nano-hibridinio kompozito išpjauto lazeriu ,dėka lazerio pjovimo efekto šie kompozitai įgauna ypatingai tvirtą struktūrą, ir sustiklėjusį paviršių, dėl šių savybių pasiekiamas optimalus funkcijų ir estetikos santykis. Vieno vizito metu galima atkurti priekinių dantų defektus, spalvinius pakitimus, deformacijas ,uždaryti diastemas, koreguoti priekinių dantų senus vainikėlius.

 

ClickHandler.ashx 3